Od dziś można głosować na naszą Bibliotekę w plebiscycie „Najlepsza biblioteka w Polsce”.
Głosy można oddawać  na stronie https://www.granice.pl/biblioteki
Biblioteka to w wielu miejscowościach bijące serce literatury. To tu  odbywają się spotkania autorskie, wszelkiego rodzaju warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. To tu działają kluby czytelnicze oraz podejmowane są liczne inicjatywy literackie.  Biblioteka jest miejscem dla Was!
Biblioteka, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniona tytułem „Najlepsza biblioteka w Polsce” oraz zdobędzie nagrody ufundowane przez serwis Granice.pl i jego partnerów – pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych książek, z których skorzystać będzie mogła cała społeczność czytelników naszej biblioteki.
Jak głosować?
Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie. Głosować można codziennie od 26 lutego do 21 czerwca 2024. Aby oddać głos, należy wpisać miasto Siemianowice Śląskie
następnie kliknąć przycisk „Głosuję" obok nazwy naszej  biblioteki.
LICZYMY NA WAS!