Galeria Otwarta, mieszcząca się w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Anny Szaneckiej w Siemianowicach Śląskich na dobre wpisała się już w harmonogram imprez proponowanych przez Bibliotekę.
Już od wielu lat raz w miesiącu w Bibliotece odbywają się wystawy, zwykle poprzedzone uroczystym wernisażem. Mamy na swoim koncie wystawy twórców profesjonalnych, amatorów, wystawy prac dziecięcych, grafiki, malarstwa, rękodzieła, ceramiki….i wiele wiele innych . Mamy nadzieję, że jeszcze wielu młodych ( także duchem) „artystów” pokaże za naszym pośrednictwem co mu w duszy gra, gdyż naszym priorytetem jest wspierać i promować naszych twórców, właśnie poprzez organizowanie wystaw.
Galeria Otwarta, jak sama nazwa wskazuje, jest otwarta dla wszystkich, i bynajmniej nie chodzi tu tylko o dostępność czasową, ale przede wszystkim o to, że jesteśmy otwarci na każdego artystę ; czy profesjonalnego czy też amatora, który chciałby się podzielić z szerszą publicznością swoją twórczością. Zatem jeśli Twoją pasją jest fotografia, malarstwo, grafika lub inne sztuki plastyczne, masz już na swoim koncie obrazy, zdjęcia czy inne prace, którymi chcesz się pochwalić- zapraszamy do Galerii Otwartej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e- mailowy : p.skorek@mbpsiemianowice.pl lub telefoniczny: 32 228 13 29 w godz. 7.30-15.30. ZAPRASZAMY!!! 

 

Harmonogram wystaw w Kalendarium